Zum Inhalt (Access key c)Zur Hauptnavigation (Access key h)Zur Unternavigation (Access key u)

Contact

Kreismuseum Wewelsburg

Burgwall 19
33142 Büren-Wewelsburg

Telefon 02955 7622-0
Fax 02955 7622-22

Mail: nfwwlsbrgd

Informatie en reservering

Wilt u het Kreismuseum Wewelsburg bezoeken of gebruikmaken van ons educatief aanbod?
Wij staan u graag te woord!

Openingsuren secretariaat
Van maandag tot en met vrijdag: 8.00 - 12.30 uur
Van maandag tot en met donderdag: 13.30 - 16.00 uur
Tel.: +49 (0)2955 7622-0
Fax: +49 (0)2955 7622-22
info@wewelsburg.de

Dienst voor kinderverjaardagen en kleuterscholen
Van dinsdag tot en met vrijdag: 10.00 - 17.00 uur
Zaterdag en zondag: 10.00 - 18.00 uur
Tel.: +49 (0)2955 7622-27
Fax: +49 (0)2955 7622-22
info@wewelsburg.de

Historisch museum van het prinsbisdom Paderborn
Tel.: +49 (0)2955 7622-27
Te bereiken tijdens de openingsuren

Wewelsburg 1933–1945 herinneringscentrum
Tel.: +49 (0)2955 7622-21 en -38
Te bereiken tijdens de openingsuren

Ansprechpartner

Leitung des Kreismuseums Wewelsburg

Kirsten John-Stucke M. A.
Telefon 02955 7622-0

john-stuckek@kreis-paderborn.de

Museumspädagogik für die Erinnerungs- und Gedenkstätte

Katharina Dehlinger,
Dipl.-Kulturpädagogin
Sprechzeiten Di und Mi 9 – 12 Uhr
Telefon 02955 7622-0
dehlingerk@kreis-paderborn.de

Museumspädagogik für das Historische Museum des Hochstifts Paderborn

Reinhard Fromme M. A.
Telefon 02955 7622-0
frommer@kreis-paderborn.de

Wissenschaftliche Mitarbeiter

Andreas Weiß M. A.
Stellv. Museumsleitung
Telefon 02955 7622-13
weissa@kreis-paderborn.de

Markus Moors,
Dipl. Pol./ Dipl. Arch.
Telefon 02955 7622-37
moorsm@kreis-paderborn.de

Jörg Piron M. A.
Telefon 02955 7622-0
info@wewelsburg.de

Erik Beck M. A.
Telefon 02955 7622-29
becke@kreis-paderborn.de

Objektdokumentation/Archiv

Cathrin Tegethoff M. A.
Telefon 02955 7622-14
tegethoffc@kreis-paderborn.de

Marketing

Gloria Bialas M. A.
Telefon 02955 7622-18
bialasg@kreis-paderborn.de

Alena Fleige
Telefon 02955 7622-19
richtsa@kreis-paderborn.de

Verwaltungsleitung / stellvertretende Amtsleitung

Heinz-Josef Struckmeier
Telefon 02955 7622-12
struckmeierh@kreis-paderborn.de

Verwaltung

Heike Richter
Telefon 02955 7622-16
richterh@kreis-paderborn.de

Florian Dickgreber
Telefon 02955 7622-12
dickgreberf@kreis-paderborn.de

Wissenschaftliche Volontärin

Frauke Pixberg M. A.
Telefon 02955 7622-29
pixbergf@kreis-paderborn.de

Freiwilliges Kulturelles Jahr

Sonja Klinke
Telefon 02955 7622-29

Sekretariat / Anmeldung zu Führungen

Gabriele Flock
Telefon 02955 7622-0
flockg@kreis-paderborn.de

Technischer Dienst

Antonio Falconieri
Telefon 02955 7622-25
Mobil 0151 17452891
falconieria@kreis-paderborn.de

Sebastian Lutter
Telefon 02955 7622-25
Mobil 0151 51045407
lutters@kreis-paderborn.de

Museumsbibliothek

Iris Wurmser
Telefon: 02955 7622-20
wurmseri@kreis-paderborn.de

Contact

Kreismuseum Wewelsburg

Burgwall 19
33142 Büren-Wewelsburg
Duitsland

Tel. 02955 7622-0
Fax 02955 7622-22
Mail: nfwwlsbrgd

Deze website maakt gebruik van cookies. Door de website te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik ervan. U kunt dit bericht sluiten met de Tip verbergen. Privacy verklaring